Międzynarodowy Dzień Mediacji w Toruniu

Międzynarodowy Dzień Mediacji w Toruniu

Fundacja Pracownia Dialogu i jej mediatorzy co roku aktywnie przyczyniają się do organizacji regionalnych obchodów Międzynarodowego Dnia Mediacji w Toruniu. Już od 2009 roku, kiedy to grupa mediatorów skupiona była pod szyldem Laboratorium Pozytywnej Zmiany, podejmujemy działania celem promocji mediacji, jako efektywnej metody rozwiązywania sporów i konfliktów. W 2011 roku nasze wydarzenie wpisało się bardzo dobrze w hasło „Toruń miastem pokoju”.

W przygotowanie przeróżnych działań do tej pory angażowali się studenci Instytutu Socjologii UMK (uczestnicy zajęć Trening umiejętności mediacyjnychna ścieżce HR), Wydziału Prawa i Administracji UMK (ELSA Toruń oraz Koło Naukowe Mediacji i Retoryki „Konsensus”), mediatorki i mediatorzy z listy stałych mediatorów w Sądzie Okręgowym w Toruniu, mediatorzy niezrzeszeni oraz wolontariusze naszej Fundacji. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych wspólnym działaniem.

Wszelkie informacje o aktualnym programie i materiały archiwalne znajdują się na oficjalnej stronie internetowejoraz na fanpage”u na Facebooku.


Raport MDM 2012

Zapraszamy do zapoznania się
z raportem po obchodach Międzynarodowego Dnia Mediacji w Toruniu w 2012 roku. Znajdują się w nim informacje o wszystkich wydarzeniach organizowanych przez nas z tej okazji. Życzymy miłej lektury

 


Raport MDM 2011

Zapraszamy również do zapoznania się z raportem po obchodach Międzynarodowego Dnia Mediacji w Toruniu w 2011 roku. Jest on ilustrowany wieloma zdjęciami, wzbogaconych informacjami o poszczególnych wydarzeniach oraz informacjami o instytucjach, które udzieliły nam wsparcia i poparcia. Życzymy miłej lektury

Scroll to Top
Przewiń do góry