MDM 2012 w obiektywie

Podczas obchodów Międzynarodowego Dnia Mediacji 2012 w Toruniu zrobiliśmy zdjęcia oddające charakter wydarzeń. Wiele się działo. Dziękujemy wszystkim za udział.Zapraszamy do ich obejrzenia.

Zdjęcia z warsztatów umiejętności mediacyjnych dla studentów i uczniów szkół ponadgimnazjalnychna Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania oraz w Instytucie Socjologii UMK

{loadposition warsztaty2012}

Zdjęcia z Konferencji „Mediacja – inna forma sprawiedliwości” organizowanej w Warszawie przez Ministerstwo Sprawiedliwości, Prokuratora Generalnego, Rzecznika Praw Obywatelskich, Rzecznika Praw Dziecka oraz Społeczną Radę ds. ADR przy Ministrze Sprawiedliwości. Mediatorzy Fundacji Pracownia Dialogu brali w niej aktywny udział.

{loadposition konferencja2012}

Zdjęcia ze szkolenia dla mediatorów okręgu toruńskiego z zakresu konstruowania ugód w sprawach cywilnych i rodzinnych, które z naszej inicjatywy odbyło się w Sądzie Okręgowym w Toruniu.

{loadposition szkolenie2012}

Zdjęcia z dyżuru mediatorów, który odbył się w Centrum Handlowym PLAZA w Toruniu.Rozmawialiśmy o możliwości zastosowania mediacji w róznych obszarach życia społecznego. Rozdawaliśmy ulotki i Kuriery Mediacyjne oraz zakładki do książek. Najmłodsi najbardziej byli zainteresowani balonami.

{loadposition plaza2012}

Scroll to Top
Przewiń do góry