lens, camera, photographer

MDM 2011 w obiektywie

W trakcie regionalnych obchodów Międzynarodowego Dnia Mediacji w 2011 roku wiele się działo. Staraliśmy się udokumentować wszystko. Choć zdjęcia nie oddają atmosfery, albo robią to dość nieudolnie, zapraszamy do ich obejrzenia.

W poniedziałek miało miejsce spotkanie robocze mediatorów i sędziów z okręgu toruńskiego. Dziękujemy za gościnność władzom Sądu Okręgowego w Toruniu.

We wtorek miała miejsce Gra terenowa (miejska) dla drużyn szkolnych (szkoły ponadgimnazjalne) – z wykładem na temat mediacji poprzedzającym grę. Wszysko zaczęło się w Instytucie Socjologii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Potem ruszyliśmy na miasto.

We środę zaprosiliśmy gimnazjalistów na inscenizację „Rozprawa o pokoju – czyli jak Polacy z Krzyżakami mogliby mediować”. Odbyła się w Centrum Sztuki Współczesnej, Pokój z kuchnią. Przygotowali ją studenci prawa z UMK oraz zaprzyjaźnione z nami osoby.

Dzięki wsparciu z Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego zorganizowaliśmy Seminarium nt. mediacji rodzinnych „Dobre konflikty – rozwiązane konflikty”

Na koniec obchodów odbyły się „Warsztaty umiejętności mediacyjnych dla studentów” Dziękujemy za gościnność władzom Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika.

Przewiń do góry