• 793 969 360
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dane osobowe - szkolenia

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Zapisując się na szkolenie przekazujesz swoje dane osobowe. Podanie tych danych jest dobrowolne, ale bez ich przekazania, nasza fundacja nie będzie mogła zarejestrować Twojego udziału w szkoleniu, ani przekazać Ci informacji organizacyjnych.

Administratorem Twoich danych osobowych stanie się Fundacja Pracownia Dialogu z siedzibą przy ul. Ślusarskiej 2/1 w Toruniu. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie na potrzeby rejestracji na szkolenie i realizacji tego szkolenia. Twoje dane nie będą przekazywane do innych podmiotów. Dane przetwarzane są wyłącznie przez okres związany z realizacją szkolenia - po tym czasie zostaną usunięte.

W każdym czasie możesz zwrócić się do naszej fundacji o sprostowanie, usunięcie swoich danych, wniesienia sprzeciwu, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania – wystarczy, że napiszesz wiadomość na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Ogólnego o przetwarzaniu Danych Osobowych (w skrócie RODO). Jeżeli według Ciebie Twoje dane są przetwarzane nieprawidłowo, masz prawo złożenia skargi do organu nadzorczego a także skorzystania ze środków ochrony prawnej przed sądem. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych i nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w formie profilowania.

W naszej fundacji wyznaczony został Inspektor Ochrony Danych, dane kontaktowe: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rejestracji na szkolenie i realizacji tego szkolenia, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.U.UE.L.2016.119.1).


© 2020 Fundacja Pracownia Dialogu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Powered by Aplikko