• 793 969 360
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Image
W dniu 25.09.2019 (środa) nasza fundacja we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa-Kujawsko Pomorskiego (Biuro Wsparcia Rodziny i Przeciwdziałania Przemocy, Wydział Polityki Społecznej, Departament Spraw Społecznych, Wdrażania EFS i Zdrowia) organizuje konferencję z sesją warsztatową.

Wszystki informacje na temat programu konferencji i opisy warsztatów są do pobrania po prawej stronie.

Udział w konferencji i warsztatach jest bezpłatny!

Na warsztaty obowiązują zapisy. Można zapisać się tylko na 1 warsztat, gdyż odbywają się one równolegle. Wystarczy kliknąć grafiki (patrz niżej) z wybranym tytułem i wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Osoby chcące wziąć udział w sesji Design Thinking prosimy o zapoznanie się z godzinami pracy grupy (w programie do pobrania po prawej).

W związku z tym, że konferencja adresowana jest do specjalistów pracujących w różnych placówkach pomocy i integracji społecznej oraz w organizacjach pozarządowych organizator (Fundacja Pracownia Dialogu) zastrzega sobie możliwość akceptacji zgłoszeń w ograniczonej liczbie wobec osób z jednego podmiotu.

O zakwalifikowaniu bądź nie będziemy informować w drodze mailowej.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Januszem Kaźmierczak, tel. kom. 793 969 360 lub mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZAPISZ SIĘ NA WYBRANE WARSZTATY

Image
Image
Image
Image
Image

© 2020 Fundacja Pracownia Dialogu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Powered by Aplikko